drabex rusztowania

Solidne rusztowania na rynku

Wszelkie roboty budowlane wiążą się z dużą odpowiedzialnością nie tylko za efekt końcowy, ale również za pracowników, którzy narażeni są na niebezpieczeństwo ? zwłaszcza podczas prac na wysokościach. Dlatego wybierając narzędzie pracy należy zwrócić uwagę na jego trwałość, przystosowanie do wymagających warunków oraz maksymalną wysokość jaką może osiągnąć.

Rusztowania najwyższej jakości

drabex rusztowaniaJednym z takich sprzętów jest rusztowanie, który musi spełniać wszystkie wyznaczone normy, by inspekcja budowlana przed rozpoczęciem prac nie poinformowała nas o jego złym stanie. Ważne jest, aby prace na wysokości zawsze były wykonywane tylko na sprawdzonych konstrukcjach przeznaczonych dla profesjonalistów. Tradycyjne rusztowania często są jednopoziomowe i nie pozwalają przyłączać kolejnych komponentów. Dlatego budowlańcy wiedzą, że decydując się na zakup w firmie drabex rusztowanie zawsze będzie najwyższej jakości. Każde z oferowanych urządzeń wykonanych jest z aluminium, dzięki czemu nawet rusztowania mogą zostać uznane są sprzęt mobilny. Wśród najpopularniejszych znajdują się rusztowania jezdne wyposażone w koła odporne na nacisk dużego ciężaru. Poza tym ich konstrukcja przystosowana jest zarówno do prac remontowych wewnątrz budynku, jak i tych wykończeniowych na zewnątrz. Wszelkie powstałe komponenty są ze sobą kompatybilne i pozwalają uzyskać różne szerokości oraz wysokości.

drabex rusztowaniaJest to znacznym ułatwieniem podczas pracy, gdzie regulacja wysokości ma duże znaczenie. Oczywiście na stronie Drabex dostępne są również rusztowania wolnostojące, czy segmentowe wykorzystywane do użytków amatorskich. Można je dopasować do potrzeb nie tylko ekip budowlanych, ale również remontowych, a wszystko to dzięki małemu ciężarowi oraz możliwości maksymalnego złożenia segmentów. Warto jednak podkreślić, że producent ten cechuje się dużą wiedzą o potrzebach swoich klientów, dlatego każdy produkt, który pojawi się na rynku spełnia normy budowlane i gwarantuje pracownikom bezpieczeństwo. Jest to świetne rozwiązanie, które dzięki swojej specyfikacji posłuży jako profesjonalny sprzęt przez wiele lat. Decydując się na zakup rusztowania od Drabex zyskuje się gwarancje najwyższej jakości wykonania. Poza tym spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu żadna inspekcja nie musi być zmartwieniem dla kierownika budowy.

Wybierając rusztowania pochodzące wprost od producenta można znaleźć produkt o takiej specyfikacji, która będzie odpowiadała wszelkim wymaganiom. A nawiązując stałą współpracę można nawet zyskać rabat dla klienta hurtowego, który zaopatruje się w sprzęt tylko w tym miejscu.

Leave a Comment