komfortowy salon

Co trzeba wiedzieć o zabudowie do pokoju?

Decydując się na meble wykonane w zabudowie, można oszczędzić dużo miejsca i zyskać niezbędne wyposażenie mieszkania. W zabudowie mogą znaleźć się szuflady, szafki na przedmioty, szafy przesuwne, a także odsłonięte półki. Na zabudowie można ustawić także elementy dekoracyjne, takie jak kwiaty lub książki. Możliwe jest przygotowanie miejsca pod telewizor.

Zabudowy wykonuje się indywidualnie, uwzględniając potrzeby klientów oraz wymiary pomieszczenia.

doskonała zabudowa do pokoju we wrocławiuMnogość dostępnych materiałów pozwala dopasować wygląd zabudowy do stylistyki wnętrza. Do przechowywania przedmiotów i ubrań w zabudowie służą szafy. Mogą one posiadać drzwi przesuwne lub zamontowane na zawiasach. Na drzwiach można umieścić lustro lub fototapetę. Zabudowa może być całkowicie albo częściowo oświetlona taśmami LED. Front szafy może być wykonany z płyty laminowanej, lakierowanej, akrylowej lub naturalnej. Możliwe jest także pokrycie frontu szafy okleiną, wykończenie jej panelami dekoracyjnymi lub spiekami kwarcowymi. Oprócz szafy w zabudowie znajdzie się także miejsce na mniejsze szafki. Mogą być one odsłonięte, aby pełnić funkcję dekoracyjną albo umieszczone za przesuwnymi lub otwieranymi drzwiczkami. W zabudowie można wykonać otwory na przewody elektryczne do sprzętu RTV lub oświetlenia.

komfortowy salon Nowoczesna i doskonała zabudowa do pokoju we Wrocławiu może zostać wykonana na podstawie zrobionych wcześniej pomiarów. Stolarze są w stanie dopasować zabudowę do specyficznej budowy pomieszczenia ? może być to wnęka lub przestrzeń przeznaczona na schody. Zabudowa może obejmować całą ścianę, a także jej część. Możliwe jest także wykonanie garderoby. Ułożenie szafek i półek może być niestandardowe ? pozwala to na dowolną konfigurację funkcjonalności zależnie od indywidualnych potrzeb. Zabudowę wykonuje się z płyty meblowej, która pozwala na stworzenie interesujących kształtów i form. Do płyty meblowej przykręca się prowadnice oraz wieszaki. Do drzwiczek można zamontować uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego lub stali. W nowoczesnej zabudowie stosuje się drzwiczki pozbawione uchwytów, które otwierają się po naciśnięciu na front. Wszystkie elementy montażowe, takie jak wkręty, śruby czy kołki, da się ukryć, wykorzystując zaślepki.

Minimalistyczna zabudowa z lakierowanymi frontami będzie wyglądała dobrze we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych i skandynawskich. W pomieszczeniach rustykalnych lub śródziemnomorskich można wykorzystać fronty szafek ze zdobieniami. W zabudowie mogą znaleźć się zarówno elementy statyczne, jak i ruchome, na przykład szuflady.

Leave a Comment